Hakkımızda

KALEMAT PASPAS, başta alüminyumlu, logolu, hijyenik ve nem alıcı modeller olmak üzere gereksinim duyabileceğiniz hemen her türlü paspasın üretim, ithalat ve satışını gerçekleştirmektedir. Firmamız sektörde faaliyet gösterdiği süre içerisinde, sunmuş olduğu en yüksek kalitedeki ürün seçenekleri ile siz sayın müşterilerimiz için daima en uygun alternatiflerden biri olmuştur.

     Firma olarak özellikle kurumsal kimliğinizi daha ilk girişte ve başarıyla yansıtabilmenize olanak sağlayan,bazıları yalnızca firmamıza ait özel yöntemlerle üretilen logolu paspaslardaki geniş ürün seçeneğimiz de önemli ayrıcalıklarımızdan biri olarak ortaya çıkmaktadır.  

     Doğru ve etkili paspas kullanımının, temiz ve hijyen yaşama ya da çalışma ortamları için ne kadar gerekli olduğunun ve kullanılan paspaslar sayesinde ortamın temizlik masraflarında %90'lara varan oranlarda tassaruf sağlandığının her geçen gün daha da iyi anlaşılmasıyla, ülkemizde de paspas kullanımı gitgide yaygınlaşmakta ve yavaş yavaş Avrupa ülkeleri kullanım oranlarına yaklaşmaktadır.  

     Bizler de firma olarak, sizlere hem sağlık ve hijyen konusunda, hem de ekonomik yararlar noktasında ciddi yararlar kazandıracağına emin olduğumuz birinci sınıf ürünlerimizle hizmetinizde olmaktan ve sektörün en iyi firmalarından biri olarak gösterilmekten gurur duymaktayız.

     Firmamız ayrıca 4657 ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'na göre kullanımı yasal bir zorunluluk olan Kaydırmaz Bantlar ve elektrik panoları, dolapları, trafoları veya makineler önüne konması gereken İzole Halılar ( Dielektrik Levha ) gibi iş güvenlik malzemelerinin satışını gerçekleştirmektedir.

     Konumuzla ilgili her türlü gereksinimlerinizde sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu hatırlatırken, konusunda uzman çalışma arkadaşlarımızla her zaman siz sayın müşterilerimizin yanında olduğumuzu belirtir, sitemizi ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

 

Saygı ve Sevgilerimizle,

 

KALEMAT BİNA GİRİŞ PASPAS SİSTEMLERİ

        & İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ

 

 

 

 

 

 

Fatura Bilgilerimiz:

KALEMAT BİNA GİRİŞ PASPAS SİSTEMLERİ – SELDA ANDAÇ

Merkez: Siyavuşpaşa Mah. Fetih Cad. No: 111 Bahçelievler / İstanbul

Koca Sinan Vergi Dairesi  /  Vergi No :   476 502 812 50    Mersis No: 4765 0281 2500 0011 

Mail: info@kalepaspas.com

 

Banka Hesap Bilgilerimiz:

YAPI KREDİ BANKASI MERTER ŞUBESİ 541

IBAN: TR93  0006  7010  000000  941 82805

Hesap Adı: Selda Andaç