PVC yer kaplamaları binaya ağırlık yükü eklememesi, zeminde her türlü rengi ve görseli verebiliyor olması, insan sağlığı ve çevreye en küçük bir zararının olmaması, tamirat ve onarımıyla birlikte temizlik ve bakımının da çok kolay yapılabilmesi sayesinde günümüzün en önemli zemin kaplama tercihlerinden biri haline gelmiştir.
 
Renklerde ve kullanılabilecek görsel şekillerde sonsuz alternatif sunmasıyla hemen her zevke hitap edebilen PVC zemin kaplamaları, AVM, okul, hastane, ofis, otel, iş yerleri, spor tesisleri, banka, villa ve diğer her türlü mekanda güvenle kullanılabilmektedir.
 
Homojen, heterojen ve ev tipi olmak üzere üç temel grupta toplanan ve 2 metre eninde, 2 mm kalınlığındaki PVC zemin kaplamalarımızın düz renkli, mermer veya ahşap görünümlü çok zengin bir ürün seçeneği bulunmaktadır. Temiz ve kir tutmayan, toz çekmeyen yapısı da  tercih edilmesinde önemli bir etkendir.
 
Firma olarak uyguladığımız garantili ve en uygun fiyat politikamız ile, en küçük metrajlı yerlerden çok daha büyük projelere kadar siz değerli müşterilerimize PVC zemin kaplamaları konusunda da gereken her türlü destek verilmektedir

1. PVC Zemin Kaplamaları